Na zewnątrz słoneczne lato, a Tobie brakuje energii? Masz ochotę na kawę, ale myśl o gorącym napoju odbiera Ci wszelką chęć na sprawienie sobie małej, kawowej przyjemności?

 

Trudno wyobrazić sobie początek dnia bez świeżo zaparzonej, gorącej kawy. Dynamizuje, aktywizuje, daje poczucie siły. Kawa, odwieczny twórca dobrego nastroju, to jeden z najczęściej pitych napojów na świecie, a ile kultur, tyle sposobów jej przyrządzania. Z mlekiem, śmietanką, alkoholem czy z sokiem z cytryny – choć możliwości są nieograniczone, najczęściej z braku czasu i pomysłu wybieramy dobrze znany, wypróbowany smak małej czarnej.

 

Gdy jednak za oknem żar leje się z nieba, u niektórych ochota na tradycyjnie przyrządzony, gorący napój topnieje z prędkością kostki lodu pozostawionej na słońcu. Wysokie temperatury nie sprzyjają ciężkim aromatom, dlatego poszukiwaczom nieznanych smaków w dobrze znanym świecie kawy proponujemy nowe oblicza czarnego napoju bogów – Kawę Superb Anitoxidant Coffe z Living Good Coffe. Powstała na bazie ziaren ekskluzywnej Arabiki. Przechodzi ona przez specjalny proces wypalania, który pozwala na zachowanie jakości naturalnej, organicznej kawy co uwypukla jej wspaniały smak i aromat przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich substancji odżywczych i zdrowotnych. Kawa ta posiada certyfikat Healthy Roast oraz USDA Organic, co zaświadcza o jej naturalnym procesie sadzenia, zbierania i wypalania.

Kawa ta na pewno doda każdemu sił i energii na resztę dnia dzięki pobudzającej wszystkie zmysły naturalnej kofeinie, która nie od dziś ożywia umysł i orzeźwia ciało. Wzmacnia ona koncentrację i pozwala zapomnieć o rozkojarzeniu. Ma smak, świeżo wypalonej kawy, o którym trudno zapomnieć.

 

Kawa ta jest także bardzo dobrą bazą dla orzeźwiającej kawy mrożonej – wystarczy odrobina wody, trochę zimnego mleka i kilka kostek lodu, aby otrzymać porcję energii na cały, gorący dzień. Możemy dodać do niej także gałkę lodów (np. śmietankowych) lub porcję bitej śmietany – tak przyrządzona kawa gwarantuje doskonały nastrój zarówno podczas kawowego poranka, jak i popołudniowego relaksu, bo któż z nas nie lubi sprawiać sobie drobnych przyjemności…