Jutro sobota! Zaczyna się wyczekiwany przez wszystkich weekend!

To nie tylko idealny czas, aby nadrobić zaległości, ale przede wszystkim okazja, by odpocząć.

Kawa na początek dnia poprawi humor i doda energii. Jeśli czeka cię pracowita sobota, to tym bardziej sięgnij po „pobudzacz”.

 

Najlepszym sposobem na rozpoczęcie wolnego dnia jest wypicie ulubionej kawy, ale nie jak zwykle – na stojąco, już w butach i torebką w jednej ręce. Kiedy codziennie towarzyszy nam pośpiech, wszystko robimy w biegu, taka chwila przyjemności z pewnością nas odpręży. Zaparzcie kawę i zróbcie coś dla siebie, a zobaczycie, że uśmiech sam pojawi się na twarzy!

 

Jesteśmy ciekawi, jaką kawę wybralibyście na ten weekend. My wybraliśmy oczywiście ekologiczną Superb Antioxidant Coffee z Living Good Coffee. Kawa jest wyśmienita i bardzo aromatyczna o bogatym, głębokim smaku. Polecany przez nas sposób zaparzania kawy to Drip lub FrenchPress. Zachęcamy jednak do zaparzanie innymi metodami – na pewnie zostaniecie pozytywnie zaskoczeni.

 

Jak inaczej jeszcze można poszaleć z kawą przez weekend? Na pewno tych parę dni można wykorzystać na nauczenie się czegoś nowego, poeksperymentować. Możecie nauczyć się przyrządzać nowy napój kawowy i zaskoczyć nim znajomych. Przepisy na pyszne drinki na bazie kawy będą umieszczone w kolejnych wpisach 🙂 .

 

Mamy nadzieję, że tych parę sugestii umili wam weekend. Wykorzystajcie te kilka dni, aby naładować organizm energią na kolejne tygodnie!

 

Słonecznego weekendu!