Zdrowa kawa! Przełom w nauce.

Największym postępem w ciągu ostatnich setek lat w świecie kawy było wynalezienie i udoskonalenie zdrowego palenia kawy(Healthy Roast) Proces ten ostrożnie pozyskuje antyoksydanty z zielonych, organicznych(nie palonych)ziarenek kawy i wprowadza je z powrotem w końcowym etapie palenia.

Firma Living Good Coffee produkuje Super Kawę dzięki ekskluzywnej licencji opartej o Healthy Roast patent (US patent # 6723368)

Czym Living Good Coffe różni się od każdej innej kawy, na czym ma polegać jej wyjątkowość i dobroczynne działanie? Czemu akurat ta kawa je posiada a ta ze Starbuck’s już nie?

Otóż tak się nieszczęśliwie składa, że większość z właściwości przeciw utleniających zwykłej, normalnej kawy jest utracona bezpowrotnie w procesie jej palenia. Jest po prostu „wypalana” podczas stosowania tradycyjnych metod jej przygotowania.
W procesie produkcji kawy Super Antoxidant Coffee przez firmę Living Good Coffee użyto najnowocześniejszych technologii jakie są obecnie dostępne.
Grupa naukowców pracujących dla Living Good Coffee wynalazła i udoskonaliła proces, który zachowuje pełną jakość naturalnej, organicznej kawy co pozwala jeszcze bardziej uwypuklić jej wspaniały smak i aromat!
Dzięki potrójnie opantowanemu procesowi Healthy Roast TM  większość antyoksydantów i substancji odżywczych pozostaje nienaruszona i występuje w produkcie gotowym w takich samych stężeniach i ilościach jakie moga być znalezione tylko w zdrowych, zielonych nasionach kawy.
W rezultacie otrzymujemy Super Przeciw utleniającą Kawę, która zawiera SZEŚĆ RAZY więcej antyoksydantów niż jakakolwiek inna, nawet najlepsza kawa na świecie!

Ale to nie wszystko.
A co ze smakiem, tak przecież ważnym dla każdego miłośnika tego napoju?

No cóż, po prostu – Najlepszy. Super Antioxidant Coffe to arabica, aromatyczna o głębokim smaku typowym dla tego gatunku. Pochodzi ze czystych ekologicznie,  słonecznych plantacji w Kostaryce, gdzie dzięki wspaniałemu klimatowi rosną najlepsze gatunki kawy na świecie.

Teraz możesz cieszyć się swoją ulubioną filiżanką kawy (najlepszej i najzdrowszej na świecie) bez poczucia winy, że być może robisz coś niezdrowego. Sam odkryj dla siebie kawę Super Antioxidant Coffe dostarczanej przez Living Good Coffee. Picie kawy już nigdy nie będzie takie jak przedtem!